Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja (Tallinn)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53847

Tööpakkumise number

53847

Töö kirjeldus

Korra ja valveobjekti turvalisuse tagamine erinevatel mehitatud valve objektidel (büroo-, tööstus- ja kaubandusobjektid)

Nõudmised kandidaadile

• vanus vähemalt 19 aastat
• EV kodanik või alalise elamisloaga
• kohtulikult karistamata
• eesti keele oskus vähemalt elementaarse suhtlemise tasandil
• soov kaitsta korda ja tagada turvalisust
• soov siduda oma karjäär eduka rahvusvahelise ettevõttega

Ettevõte pakub

• töötasu alates 24 krooni tunnis
• stabiilset töökohta ja karjäärivõimalusi
• treenimisvõimalusi
• täiendavat professionaalset väljaõpet
• paindlikku töögraafikut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2005

Securitas Eesti AS on maailma suurima turvafirma esindus, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest.
Securitas Eesti AS tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine ning mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Lisaks Tallinnale oleme esindatud ja pakume oma klientidele kvaliteetset turvateenust Pärnus, Tartus, Sauel, Viljandis, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.
Meie põhiväärtusteks on ausus, valvsus ja abivalmidus ning oma töötajates hindame positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ja eeldusi sõbralikuks meeskonnatööks