Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48752

Turvatöötaja (tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

turvateenuste osutamine mehitatud valve objektidel

Ootused kandidaadile

  • põhihariduse olemasolu
  • vanus alates 19 aastat
  • eesti keele oskus suhtlustasemel
  • hea füüsiline vorm ja ausus

Eeliseks on
  • turvatöötaja kvalifikatsioon
  • töökogemus turvavaldkonnas

Ettevõte pakub

  • töötasu alates 24.- kuni 25.- krooni tunnis
  • treenimisvõimalusi ja koolitust
  • paindlikku töögraafikut
  • stabiilset töökohta ja firmasiseseid arenguvõimalusi

Lisainfo

Ilma tõsiste kavatsusteta tööle asuda palume oma CV-d mitte saata!

Tööpakkumise number
#48752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. august 2005
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2005

Securitas Eesti AS on Euroopa ühe suurima turvakontserni tütarfirma, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest.
Firma tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine, mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Securitas Eesti AS peakontor asub Tallinnas, kuid esindused on olemas ka Pärnus, Tartus, Keilas, Viljandis, Kuressaares, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.

Vaata rohkem