Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215697

Turvatöötaja (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide juhendamine
  • korra ja sujuva klienditeeninduse tagamine
  • korrarikkumiste tõkestamine

Ootused kandidaadile

  • vanus alates 19 eluaastast
  • eesti keele oskus vähemalt kesktasemel (vastab keeleoskuse tasemele B2)
  • kohtulikult karistamata
  • hea suhtleja
  • hea tervis

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd ja karjäärivõimalusi
  • stabiilset sissetulekut
  • erialast koolitust

Lisainfo

Ühendust võtame ainult nõudmistele vastavate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#215697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2010

AS G4S Eesti kuulub rahvusvahelisse kontserni Group 4 Securicor, mille põhitegevusala on turvateenuste osutamine. G4S on kasvanud töötajate arvult maailma suurimaks turvalahenduste pakkujaks, andes tööd enam kui poolele miljonile inimesele.
Group 4 Securicori tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina G4S Eesti, mille aastakäive on üle miljardi krooni ja töötajate arv ~3100. G4S Eestil on üle 40 000 püsikliendi. Firmale kuulub hinnanguliselt 49 protsenti Eesti turvaturust ja 65,1 protsenti Eesti valveteenuste turust.
G4S Eesti piirkondlikud esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Vaata rohkem