Turvatöötaja Peetri Konsumis
Tööpakkumise number #784620

G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti! Liitu meie tiimiga ja aita muuta Eesti turvalisemaks. Otsime oma meeskonda Peetri Konsumi turvatöötajat. Sinu tööülesanneteks on objektil turvalisuse ning korra tagamine, ringkäikude tegemine, videovalve.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19-aastane
  • Põhiharidus
  • Eesti keele oskus (vajalik B2 tunnistus)

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 5,79 eurot tunnis
  • Osaline tööaeg graafiku alusel E-P 14:00-22:00
  • G4S spordiklubi soodustused

Tööpakkumise number
#784620

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. mai 2022
Kuulutus sisestati:
13. mai 2022
Turvatöötaja Peetri Konsumis Turvatöötaja Peetri Konsumis

G4S Eesti

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TURUHOONE TURVATÖÖTAJA (TALLINN) AS G4S Eesti
3 päeva jäänud
TURUHOONE TURVATÖÖTAJA (TALLINN) AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
TURVATÖÖTAJA RAUDALU MAGAZIINIS G4S Eesti
TURVATÖÖTAJA RAUDALU MAGAZIINIS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
VIP 1
TURVATÖÖTAJA STROOMI MAXIMASSE Viking Security AS
Alates 1000 €/kuus
1
TURVATÖÖTAJA STROOMI MAXIMASSE Viking Security AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
HOTELLI TURVATÖÖTAJA Viking Security AS
1
HOTELLI TURVATÖÖTAJA Viking Security AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS
5 - 5.5 €/tunnis
4 päeva jäänud
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki