Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50809

Turvatöötaja (Pärnu)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö põhisisuks on korra ja turvalisuse tagamine Pärnus asuvatel valveobjektidel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt põhihariduse olemasolu
  • vanus alates 19 aastat
  • ausus ja orienteeritus klienditeenindusele
  • hea füüsiline vorm

Eeliseks on
  • turvatöötaja kvalifikatsioon
  • töökogemus turvavaldkonnas

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd ja sissetulekut
  • sõbralikku kollektiivi
  • paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#50809

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
5. september 2005

Securitas Eesti AS on maailma suurima, 1934. aastal Rootis asutatud turvakontserni Securitas AB esindus Eestis. AUSUS, VALVSUS, ABIVALMIDUS on Securitase põhiväärtused, millele tugineme oma igapäevases töös ning mida hindame oma kollektiivis. Securitas Eesti AS tegevusaladeks on mehitatud ja tehnilise valveteenuse osutamine ning valveseadmete müük ja paigaldus.

Vaata rohkem