Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624782

Turvatöötaja Meritoni hotelli

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö videovalvesüsteemiga, klientide turvalisuse tagamine, probleemide ennetamine ja lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 19 aastane, omandatud vähemalt põhiharidus. Räägib eesti keelt, saab hakkama inglise ja vene keelega.

Huvitavat tööd ja karjäärivõimalusi, paindlikku tööaega, väljaõpet ja täiendkoolitusi oma ala parimatelt.

Tööpakkumise number
#624782

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem