Turvatöötaja Meritoni hotelli

USS SECURITY EESTI AS

Tööpakkumise number

577704

USS SECURITY EESTI AS Turvatöötaja Meritoni hotelli

Töö kirjeldus

Töö videovalvesüsteemiga, klientide turvalisuse tagamine, probleemide ennetamine ja lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 19 aastane, omandatud vähemalt põhiharidus. Räägib eesti keelt, saab hakkama inglise ja vene keelega.

Huvitavat tööd ja karjäärivõimalusi, paindlikku tööaega, väljaõpet ja täiendkoolitusi oma ala parimatelt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 4.2 EUR tunnis
Soovin kandideerida

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaatan ettevõtte profiili