Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90542

Tööpakkumise number

90542

Töö kirjeldus

  • Tagada AS-i Rakvere Lihakombinaat territooriumil ja tootmisruumides tööliste turvalisus ja kaitsta ettevõtte vara.
  • Töö toimub graafiku alusel E-P 08.00 – 20.00, 20.00 – 08.00

Nõudmised kandidaadile

  • Keskharidus
  • Kohtulikult karistamata
  • Vanus alates 20 eluaastat
  • Ausus, pingetaluvus, tasakaalukus.

Pakume kaasaegseid töötingimusi arenevas keskkonnas, erialast koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

AS Rakvere Lihakombinaat on Eesti ja Balti riikide turul tuntud ja tunnustatud lihatoodete valmistaja. Meie missiooniks on pakkuda miljonitele inimestele naudingut ja rahulolu heast ja maitsvast toidust, kasutades selleks oma teadmisi, oskusi ja kodumaiseid kvaliteetseid tooraineid.