Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #89629

Turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tagada AS-i Rakvere Lihakombinaat territooriumil ja tootmisruumides tööliste turvalisus ja kaitsta ettevõtte vara.
  • Töö toimub graafiku alusel E-P 08.00 – 20.00, 20.00 – 08.00

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Kohtulikult karistamata
  • Vanus alates 20 eluaastat
  • Ausus, pingetaluvus, tasakaalukus.

Pakume kaasaegseid töötingimusi arenevas keskkonnas, erialast koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#89629

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2006

AS Rakvere Lihakombinaat on Eesti ja Balti riikide turul tuntud ja tunnustatud lihatoodete valmistaja. Meie missiooniks on pakkuda miljonitele inimestele naudingut ja rahulolu heast ja maitsvast toidust, kasutades selleks oma teadmisi, oskusi ja kodumaiseid kvaliteetseid tooraineid.

Vaata rohkem