Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672641

Turvatöötaja Ümera Maximas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 4.65 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 19. oktoober 2020
Kuulutus aegub:18. november 2020

Töö kirjeldus

Turvatöötaja Ümera Keskuse Maxima kauplusesse (Laagna tee 80, Tallinn)

Peamisteks tööülesanneteks on kaupluses avaliku korra tagamine, varguste ennetamine ja tõkestamine, valveobjektil ringkäikude teostamine, turvaruumis videovalve jälgimine, häiretele reageerimine.

Ootused kandidaadile

  • on vähemalt 19-aastane ja omab vähemalt põhiharidust

  • räägib heal tasemel eesti keelt (vähemalt B2 tunnistus) ja vene keele oskus tuleb kasuks

  • oskab arvutit kasutada

  • on abivalmis ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • graafiku alusel tööd

  • tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi

  • tunnitasu alates 4.65 eurot bruto ja vargapreemiaid

  • korrektseid töösuhteid ja karjäärivõimalusi

  • soodsaid sportimisvõimalusi ja muid ettevõtte siseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#672641

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem