Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631034

Turvatöötaja Keila koolis

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on valveobjektil ringkäikude teostamine, turvaruumis videovalve jälgimine, häiretele reageerimine, kooli sisekorraeeskirjade jälgimise tagamine, vajadusel koos õpetajaga turvakontrolli teostamine.

Nõudmised kandidaadile

on vähemalt 21-aastane ja omab vähemalt põhiharidust
omab Turvatöötaja kvalifikatsiooni ja turvatöötaja töökogemust
räägib heal tasemel eesti keelt (vähemalt B2 tunnistus) ja vene keele oskus tuleb kasuks
oskab arvutit kasutada
on abivalmis ja kohusetundlik

graafiku alusel töö E-R 07:30-23:00 (koolivaheajad ja riigipühad on vabad)
värbamispreemiat kuni 100€
korrektseid töösuhteid ja karjäärivõimalusi
tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
soodsaid sportimisvõimalusi ja muid ettevõtte siseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#631034

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem