Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318691

Turvatöötaja - inkassaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • transportida sularaha- ja väärtveosed asukohast sihtkohta kehtestatud korras;
  • üle anda ja vastu võtta veoseid kehtestatud korras;
  • tagada sularaha- ja väärtveoste valve ning kaitse seaduse piires;
  • kliendilepingust tulenevate tööandja kohustuste täitmine.
  • ettevõttesiseste eeskirjade ja protseduurireeglite täitmine

Ootused kandidaadile

  • omad turvatöötaja kvalifikatsiooni ja vähemalt 3- aastast turvaalast töökogemust;
  • valdad eesti keelt kesktasemel (B2);
  • omad autojuhtimise õigust (B- kategooria ja vähemalt 3- aastane juhtimisstaaž);
  • oled kohtulikult karistamata;
  • oled kohusetundlik ja aus;
  • julged kanda vastutust;
  • oled heas füüsilises vormis;
  • sul on hea olukorra hindamis- ja reageerimisvõime;

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • mõnusat meeskonda;
  • regulaarseid lasketreeninguid;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • sportimisvõimalusi ettevõtte kulul;
  • korralikku ja stabiilset töötasu.

Lisainfo

Töökoha asukohaks on Tallinn ja tööpiirkonnaks Eesti.
Töö toimub vahetustega, graafiku alusel.
Tööle asumine koheselt.

Tööpakkumise number
#318691

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4.16 - 5.11 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
30. august 2013

OÜ Eurex CS on Eesti kapitalil põhinev turvafirma. OÜ Eurex CS on keskendunud ainult raha- ja väärisesemeteveo teenuse pakkumisele ning selle edasiarendamisele. Meie visioon on olla eelistatuim rahaveoteenuse pakkuja Eestis.

OÜ-le Eurex CS on väljastatud ISO 9001:2008 “Rahavedu ja rahatöötlus“, “Vallas- või kinnisvara valve ja kaitse” tegevusluba ning juriidilise isiku relvaluba. Kõik inkassaator-turvatöötajad omavad kvalifikatsioonitunnistust, relvaluba ja pikaajalist töökogemust.

Klientide sularahavedu teostatakse järgides rangeimaid turvameetmeid ja Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud korda. Meie poolt osutatud teenus on kaetud Lloyd & Partners Limited kindlustuslepinguga.

OÜ Eurex CS sularahakeskus asub Tartu mnt 87D, Tallinn 10112. Klientide vara hoiustatakse ühes Eesti kõige turvalisemas ja kaasaegsemas varahoidlas.

OÜ Eurex CS on esindatud Eesti Panga sularaha töörühmas ja on Turvaettevõtete Liidu liige.

Teenuste loetelu:
•Rahavedu kliendilt panka
•Rahavedu pangast kliendile
•Väärisesemete vedu
•Väärisesemete hoiustamine varahoidlas.

Oleme veendunud, et suudame pakkuda lisaväärtust ja kokkuhoidu kõigile sularahaga arveldavatele klientidele!

Vaata rohkem