Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21826

Tööpakkumise number

21826

Töö kirjeldus

AS Falck Eesti pakub sobivat tööd erinevas vanuses meestele ja naistele. Võimalik on töötada kas osalise või täiskoormusega, lisatöö võimalus, töö graafiku alusel. Vajadusel koht ühiselamus.

Nõudmised kandidaadile

Turvatöötajaks sobib inimene, kes

• on EV kodanik või alalise elamisloaga välismaalane

• valdab eesti keelt

• on kohtulikult karistamata

• omab eeldusi meeskonnatööks

• on hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsiooni süsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, sportimise võimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut.

Lisainfo

Falcki regionaalsed keskused asuvad:
• Tallinnas tel. 0 6 259 493
• Pärnus tel. 044 50 928
• Tartus tel. 07 371 900
• Jõhvis

Asukoht:
Pole oluline
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
26. mai 2003

Group 4 Falck on rahvusvaheline majanduskontsern, mille põhitegevusala on pääste- ja turvateenuste osutamine. Kontserni aasta kogukäive on üle 65 miljardi Eesti krooni, selle tütarettevõtetes 88 maailma riigis töötab üle 230 000 inimese.

Group 4 Falcki tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina Falck Eesti, mille regionaalsed keskused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Falck Eesti kontserni aastakäive on üle 650 miljoni krooni ja töötajate arv üle 3600. Falckil on 27 000 püsiklienti. Falckile kuulub hinnanguliselt 55 protsenti Eesti turvaturust ja 73 protsenti Eesti valveteenuste turust.

Oma hea maine klientide hulgas on Falck pälvinud eelkõige tänu teenuste ja teeninduse kvaliteedile. Falck Eestile on omistatud rahvusvaheline kvaliteedisertifikaat ISO 9001:1994. Selle nõudeid järgivad oma tegevuses kõik kontserni ettevõtted.