Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96278

Turvatöötaja-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ohutuse ja turvalisuse tagamine
  • monitoride jälgimine valvekeskuses
  • häiretele reageerimine ning kiire tegutsemine kriitilises situatsioonis
  • suhtlemine klientidega telefoni teel
  • töö graafiku alusel

Ootused kandidaadile

  • vanus alates 19
  • eesti ja vene keelte oskus
  • viisakas ja hea suhtleja
  • lojaalne

Kasuks tuleb:
  • kvalifitseeritud turvatöötaja paberid
  • hea füüsiline vorm
  • eelnevat töökogemust turvatöötajana või päästjana
  • muu võõrkele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast töökeskkonda
  • palka (alates 35 kr/h) vastavalt töögraafikule
  • treenimisvõimalust

Tööpakkumise number
#96278

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2007
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2007

Hansa Turvateenused OÜ sai registreeritud 2006 aasta maikuus. Eelnevalt on ettevõte tegutsenud Shield Service OÜ nime all. Tegevuslitsents on saadud 2005 aasta novembrikuus. Litsentsi nr. PA-702-TU. Ettevõte töötajate põhituumik moodustab 10 a. staaziga töötajatest, kelle missiooniks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset turva- ja vetelpääste teenuseid oma partneritele. Alates 1 juunist kuulub osaühing Hansa Turvateenused "SANOMAR ETTEVÕTTED" gruppi. www.sanomar.ee

Vaata rohkem