2023-08-23 14:48:55

Turvatehniku abitööline/Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
1800 - 2100 €/kuus Bruto
FLS OÜ on 2011. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis pakub kvaliteetseid videovalve ja tehnilise valve süsteemide lahendusi nii era- kui ka äriklientidele. Meie professionaalne meeskond omab laialdast kogemust ja oskusi, et tagada klientide vara turvalisus ja kaitse.

Töö kirjeldus

Videotehnika ja valvetehnika paigaldamine väliobjektidel. Kui Sul ei ole sarnasel ametikohal veel kogemust, siis see ei saa takistuseks, kuna korraldame Sulle põhjaliku väljaõppe.Väljaõppe käigus omandad teadmised videotehnika ja valvetehnika tööpõhimõtetest. Pärast väljaõpet oled iseseisvalt valmis otsuseid langetama tehnika paigalduse asukohtade üle, et saavutada objekti maksimaalne turvalisus. Lisaks õpid valveobjektil paikneva tehnika akusid, patareisid ja toitekaablite mooduleid vahetama ning omandad oskused video ja turvatehnika monteerimisest paigaldusjalgadele ja mastidele.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus sarnasel positsioonil ei ole nõutud, küll aga on oluline valmisolek uusi teadmisi omandada videovalve valdkonnas. Lisaks ootame, et meie uus kolleeg on tehniliselt taiplik, tuleb iseseisvalt välja tehniliste lahendustega ning oskab kasutada lihttööriistu. Tööks on vajalik eesti keele valdamine vähemalt B1 tasemel ning B-kategooria juhilubade olemasolu. Töö iseloomust tulenevalt ei või töötaja olla kriminaalkorras karistatud.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ja kasvavas ettevõttes. Enne tööle asumist viiakse läbi põhjalik väljaõpe ning Sulle avaneb võimalus kasvada oma ala professionaaliks valvesüsteemide valdkonnas.  Kui Sul ei ole veel valdkonnas kogemust, on brutopalk kuni 1500€. Kui oled juba valmis teostama ka keerulisemaid montaažitöid jääb töötasu vahemikku 1800-2100€ bruto. Töö asukoht: üle Eesti.

Lisainfo

Tundub huvitav?
Siis ootame Sind kandideerima läbi CVKeskus.ee portaali. Lisainfo saamiseks helista numbril 5657 7672 ning Sulle vastab ettevõtte tegevjuht Jaanus Kukebal.