Värsked tööpakkumised

Turvateenuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181593

Tööpakkumise number

181593

Töö kirjeldus

- objektide turvariskide analüüs ja hindamine;
- turvateenuse valdkonna hangete läbiviimine;
- turvalepingute ettevalmistamine koostöös juriidilise osakonnaga ja lepingute haldamine;
- turvasüsteemide tehnojärelvalve;
- objektide turvaalase dokumentatsiooni haldamine.

Nõudmised kandidaadile

- kõrg- või keskeriharidus (soovitavalt tehniline);
- vähemalt 2-aastane praktiline töökogemus turvaseadmete ja -süsteemidega töötamisel;
- teadmised turvavaldkonna seadusandlusest;
- projektijuhtimisalased teadmised ja kogemus;
- ladus eesti keele oskus (suuline ja kirjalik), vene keele oskus vähemalt heal suhtlustasemel;
- hea arvutioskus (MS Office kontoritarkvara);
- tahe töötada meeskonnas ja koostöövalmidus;
- algatusvõimelisus ning vastutustundlikkus;
- usaldusväärsus ning laitmatu renomee;
- B kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
- inglise keele oskus vähemalt suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

- kindlat tööd suures kontsernis;
- huvitavat ja arenguvõimalusi pakkuvat väljakutset;
- võimalust osa saada spordiklubi tegevusest ja Eesti Energia töötajate hüvepaketist.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-16.30, tööga kaasnevad töölähetused Eesti piires.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2009

Manpoweri kliendiks on Eesti Energia AS.

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Turvateenuse osakonna eesmärgiks on Eesti Energia ettevõtetele kvaliteetse turvateenuse korraldamine ning turvasüsteemide pideva ja tõrgeteta toimimise tagamine.