Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40880

Turvateenistuse ohvitser

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

turvateenuste osutamine
turvateenistuse organiseerimine

Ootused kandidaadile

vanus 25-35 aastat
ausus
positiivne ellusuhtumine
energilisus
töötahe
iseloomustus (kirjalik)
eelnev töökogemus analoogsel erialal (politsei, turvateenistus)
inglise keele oskus

võimalust töötada rahvusvahelises seltskonnas ajavahemikul 15.03 - 31.10.2005 *****hotellides Küprosel, Aya Napal (näiteks KERMIA BEACH BUNGALOW, hotellikett Lordos Golden Hotels jt)
tasuta majutus
tasuta toitlustus
sotsiaalkindlustus
9-tunnised tööpäevad (koos 1 tunni lõunaga)
netotöötasu vahemikus 9 300 - 12 000 EEK / kuus
huvitavaid kogemusi kogu suveks!

Tööpakkumise number
#40880