Värsked tööpakkumised

"turvateeninduse" juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126617

Tööpakkumise number

126617

Töö kirjeldus

Vajame oma meeskonda
töökat kliendisõbralikku juhti, kes mõistab, et restoranis turvalisuse eest vastutav töötaja on ka teenindaja ja kes saab hakkama nii aina nõudlikumaks muutuvate klientide turvalisuse tagamise organiseerimisega kui ka teenindavate turvatöötajate leidmise ja õpetamisega

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda juhti
kes oskab oma alluvaid motiveerida hästi oma tööd tegema
kes ei karda pikki tööpäevi
kes on valmis vajadusel töötama ka puhkepäevadel
kes omab autojuhilubasid
kes oskab normaalselt end väljendada eesti ja vene keeles

Ettevõte pakub

Meie omalt poolt pakume
väärikat ja sõbralikku meeskonda
motiveerivat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2007
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2007

RESTORAN - ÕLLETEHAS "BEER HOUSE" ON PAKKUNUD OMA KLIENTIDELE KOHAPEAL VALMISTATUD ÕLUT NING HÕRGUTAVAID ROOGASID JUBA VIIS AASTAT JA KOGUB POPULAARSUST JA ARENEB IGA PÄEVAGA. SEOSES JÄTKUVA TÖÖMAHU SUURENEMISEGA VAJAME OMA MEESKONDA TÄIENDUST.