Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126173

Turvateenindaja kaubanduskeskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide juhendamine
korra ja sujuva klienditeeninduse tagamine
korrarikkumiste tõkestamine

Ootused kandidaadile

vähemalt 19 aasta vanune
eesti keele oskus algtasemel
kohtulikult karistamata
hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsioonisüsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, karjäärivõimalust, sportimisvõimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut. Vajadusel kohta uues ühiselamus.

Lisainfo

Sobib ka osalise tööajaga tööks. Kaubandusobjektidel turvateenindajate keskmine töötasu 8400.- kuus.

Tööpakkumise number
#126173