Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439912

TURVASÜSTEEMIDE TEHNIK

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. september 2016
Kuulutus aegub:25. september 2016

Töö kirjeldus

Nõrkvoolu- ja turvaseadmete hooldus ja paigaldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
Nõrkvoolusüsteemide hea tundmine
Oskus seadistada DSC ja Paradox valvesüsteemide keskseadmeid
Oskus käsitleda ATS keskseadmeid (Kilsen, C-Tec, Bentel, Inim, Mavigard)
B-kategooria juhiluba
Kasuks tuleb kutsekvalifikatsiooni tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Põnevat tööd professionaalses meeskonnas
Täiendõpet ja arenguvõimalusi
Motiveerivat preemiasüsteemi
Tasuta sportimisvõimalusi
Erinevaid soodustusi ja toetusi
Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#439912

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

AS Viking Valve asutati 02.07.1993.a. Firma ei ole seadnud oma eesmärgiks mitte kvantitatiivselt kiiret kasvu, vaid meie põhimõtteks on pakkuda kliendile võimalikult kvaliteetset ja hinnatasemelt soodsat teenust, mis baseerub mehitatud ja tehnilise valve komplekssel kasutamisel ning mille aluseks on personali hoolikas valik ja koolitus ning kaasaegse turvatehnika kasutamine. Alates 1997.a. omistati meile Päästeameti vastavussertifikaat nr 37/99/KS.

Vaata rohkem