Turvasüsteemide tehnik (Hiiumaa)
Tööpakkumise number #754320

AS G4S Eesti
Hiiumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Turvasüsteemide tehnik paigaldab, seadistab, hooldab nõrkvoolusüsteeme, sh turvasüsteeme.

Ootused kandidaadile

* Varasem töökogemus nõrkvoolusüsteemide paigaldamisel, seadistamisel, hooldamisel;
* loomuomane tehniline ja IT-alane taip ning huvi;
* Soov enesetäiendamiseks ja arenemiseks;
* eestikeele oskus;
* B-kategooria juhiload;

Ettevõte pakub

* mitmekesist, huvitavat ja kindlat töökohta;
* pidevat arenemis-ja enesetäiendamise võimalusi;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* abivalmis ja toetavat meeskonda ning juhti;
* kaasaegseid töövahendeid, sh tööauto;
* G4S Spordiklubi kaude soodsaid sportimisvõimalusi Sulle ja Su perele.

Tööpakkumise number
#754320

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2022
Turvasüsteemide tehnik (Hiiumaa) Turvasüsteemide tehnik (Hiiumaa)

Vaata rohkem