Turvasüsteemide spetsialist
Tööpakkumise number #754312

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kogemusega pädev spetsialist nõrkvoolusüsteemide, sh turvasüsteemide paigaldamisel, seadistamisel ja hooldamisel.

Ootused kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust nõrkvoolu, sh turva- või tulekustutussüsteemide paigaldamisel, seadistamisel või hooldamisel
  • omad tehnilist haridust või vähemalt turvasüsteemide tase 4 pädevust
  • Sul on B-kategooria juhiload
  • suhtled eesti keeles
  • omad heal tasemel IT oskusi
  • turvasüsteemidega tegelemine on see, mis Sulle pakub huvi ja meeldib tegeleda.

  • ausaid töösuhteid ning kindlat ja stabiilset sissetulekut konkurentsivõimelise töötasuga
  • huvitavat ja mitmekesiselt liikuvat tööd
  • erialaseid täiendkoolitusi ja erinevaid karjäärivõimalusi
  • kaasaegseid töövahendeid, sh. ametiauto
  • eriala spetsialistidest toetavat meeskonda ja juhti
  • sportimisvõimalusi läbi G4S Spordiklubi Sulle ja su perele

Tööpakkumise number
#754312

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2022
Turvasüsteemide spetsialist Turvasüsteemide spetsialist

Vaata rohkem