Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22303

Turvasüsteemide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tulekahjusignalisatsiooni-, valve-, läbipääsu- ja videovalvesüsteemide müük
  • klientide leidmine
  • pakkumiste koostamine
  • läbirääkimiste pidamine
  • lepingute sõlmimine
  • vajadusel ka paigaldusprojektide juhtimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine (tehniline)
  • eelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemide valdkonnas
  • müügitöö kogemus
  • eesti keel kõnes ja kirjas
  • vene ja inglise keel suhtlustasandil
  • B-kat autojuhiload

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset liikuvat tööd
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelise kontserni ettevõttes
  • töö tulemustest sõltvat töötasu

Lisainfo

CV-le lisa märksõna "tehnika".

Tööpakkumise number
#22303