Värsked tööpakkumised

Turvaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239421

Tööpakkumise number

239421

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on turvasüsteemide kasutajate õiguste ja vahendite haldamine, süsteemide monitooring ja tehniliste probleemide lahendamise korraldus, andmebaaside ja dokumentatsiooni haldamine ning teenuste järelvalve

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt meeskonnaliikmelt ootame huvi turvavaldkonna töö vastu, kontoritarkvara head tundmist (oled arvutiga „Sina peal“), püsivust ja kontori rutiini taluvust, vastutustunnet, korrektsust, täpsust ja oskust iseseisvalt tegutseda, koostöövalmidust, avatust ja head suhtlemisoskust, eesti keelt kõrgtasemel, vene keelt suhtlustasandil ning inglise keele lugemisoskust, B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb, kui omad tehnilist kõrg- või keskeriharidust, turvasüsteemide administreerimise kogemust, projektijuhtimise kogemust, teadmiseid elektroonika ja/ või IT valdkonnast ning arusaamist turvatöö spetsiifikast.

Pakume Sulle tööd tulemusele orienteeritud tippspetsialistidest koosnevas Tallinna meeskonnas, erialast väljaõpet, võimalust erialase kogemuse saamiseks nii Eestist kui mujalt maailmast, meeldivaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
14. september 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, USAs ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia turvateenuste osakond tegeleb turva ja tuleohutuse valdkonna korraldamisega sadadel EE kontserni objektidel, mida kasutavad tuhanded ettevõtte töötajad ja partnerid. Teenuse korraldamisel rakendame erinevaid tehnilisi meetmeid ja turvateenuseid partnerite kaasabil. Peamisteks tehnilisteks meetmeteks on valve-, video- ja läbipääsusüsteemid ning tulehäire- ja kustutussüsteemid.

Kui soovid areneda ja teha karjääri turva valdkonnas, oled tehnikahuviline, soovid töötada mainekas ja suures organisatsioonis, ei pelga väljakutseid ning soovid osaleda Eesti suurema ettevõtte turvakorralduses, siis…

Seoses töökoormuse suurenemisega otsime oma professionaalsesse meeskonda turvaspetsialisti.