Värsked tööpakkumised

Turvaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100387

Tööpakkumise number

100387

Töö kirjeldus

- suhtlemine turvateenust pakkuvate koostööpartneritega
- suhtlemine kauplustega turvateenistust puudutavates küsimustes
- kaupluste ja keskuse jälgimise ja valvestamisega seotud küsimused
- välis- ja sisevarguste vähendamine,ennetamine ja tõkestamine
- plaanilise jälgimise dokumenteerimine
- tööle kandideerijate taustauuringu tegemine
- töötajatele turvaalase koolituse ja täiendkoolituse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus vähemalt turvateenistuse osakonnajuhi tasandil
- eelnev kokkupuude kaubanduse ja inventuuride läbviimisega
- loov mõtlemine
- iseseisva töö oskus
- aja planeerimise oskus
- võime ennast kehtestada
- täpsus ja korrektsus
- hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • tugevat organisatsioonipoolset toetust
  • konkurentsivõimelist põhipalka koos motiveerivate lisatasudega
  • teisi ettevõttesiseseid kompensatsioone ning soodustusi (ametiauto, telefonilimiit)

Lisainfo

Argos Groupi kliendiks on jaekaubandusettevõte, kauplustega üle Eesti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007
Brutopalk:
Alates 18000 EEK kuus

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.