Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138395

Turvamees/administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

restoranis korra tagamine ja turvamine

Tööpäevad on neljapäev reede laupäev
Hea võimalus põhitöö kõrvalt lisa teenida.

Ootused kandidaadile

kohusetundlik
asjalik
töökas
heas füüsilises vormis
isikliku auto kasutamis võimalust

Ettevõte pakub

sõbralikku ja rõõmsat kollektiivi
toitlustamist maja kulul

Tööpakkumise number
#138395

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 75 €/tunnis
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Hookah-House on retsoran-lounge kus saab nautida maitsvat India toitu, vesipiipu ja meeldivat teenindust !! Toitu valmistavad meil proffesionaalsed kokad otse Indiast.Hookah-house on koht kus päeval saad käia lõunatamas ning õhtul meeldivalt lõõgastumas ja aega veetmas ...nautides vesipiipu, maitsvaid India roogasid, mõnusat chill out muusikat ja head seltskonda!!

Vaata rohkem