https://www.cvkeskus.ee/457230

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Turvamees / administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457230

Tööpakkumise number

457230

Töö kirjeldus

Klientide kontroll uksel
Baari kontroll
Klientide juhendamine
Turvakontroll


Nõudmised kandidaadile

- Turvatöötaja peab tundma tema tööd reguleerivaid õigusakte ning arvestama turvateenuste osutamisega seonduvaid konfidentsiaalsus- ja andmekaitsenõudeid.
- Ta peab oskama käsitseda töövahendeid valveseadmestikust relvade ja erivahenditeni. Tal peavad olema teadmised ja oskused, et vajaduse korral esmaabi anda.
- Töö eeldab distsiplineeritust, otsustus- ja vastutusvõimet ning rutiinitaluvust. Turvatöötajalt nõutakse väga head emotsionaalse pinge ja stressi taluvust, võimet iseseisvalt otsustada ja koostööd teha. Inimestega suheldes peab turvatöötaja olema veenev, korrektne ja viisakas.
- Turvatöötajad kaitsevad objekte, vara ja isikuid kallaletungide, varguste ning vandalismi eest, hoiavad ära kõrvaliste isikute juurdepääsu valve all olevatesse hoonetesse ja territooriumile ning tagavad turvalisuse rahvakogunemistel.


Ettevõte pakub

Toredat nooruslikku kollektiivi
Konkurentsi võimelist töötasu
Uusi kogemusi klientide teenindamise vallas


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna vanalinnas Baar mis tegutsenud juba 1995 aastast ning on spetsialiseerunud hea teeninduse tagamiseks klientidele