Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185045

Turvalisuse valdkonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • turvalisuse protsessi (Security Process) rakendamise koordineerimine ja toetamine;
  • turvalisuse protsessi tegevuste järjepidev arendamine ja hooldus, kohandades neid organisatsioonisiseste ja seadusandlike regulatsioonide nõuetega;
  • suhtevõrgustiku loomine riigipõhiste äriüksustega informatsiooni ja kogemuste vahetamise ning turvalisuse protsessiga seotud tegevuste parendamise eesmärgil;
  • regulaarsete riskianalüüside teostamine ja riskiraportite koostamine;
  • valdkonda puudutavate juhtumipõhiste raportite koostamine;
  • töötajate turvalisuse ja ohutuse programmi koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Uuel meeskonnaliikmel on:

  • kõrgharidus (soovitavalt majandusaalane ja/või valdkonnaspetsiifiline eriharidus);
  • eelnev töökogemus raporteerimise, andmete analüüsi, projektijuhtimise alal (eelistatavalt turvalisuse valdkonnas);
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • korrektne eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
  • hea Microsoft Office programmide kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus jne).

Väga teretulnud on teadmised ja/või eelnevad kogemused kriisijuhtimise valdkonnast.

Ettevõte pakub

  • toetust väljaõppe protsessis;
  • arendavat keskkonda ja oma ala ekspertide toetust professionaalseks arenguks;
  • tulemustele ja kvalifikatsioonile vastavat kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 18. oktoobril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Turvalisuse valdkonna juht

Tööpakkumise number
#185045