https://www.cvkeskus.ee/107498

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Turvajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107498

Tööpakkumise number

107498

Töö kirjeldus

Juhib ja koordineerib 8- liikmelise sisevalve-meeskonna tööd ja tagab selle seaduslikkuse. Analüüsib riskiide iseloomu. Ajakohastab olemasolevad ettevõtte turvanõuded ja meetmed ning kontrollib nende täitmist. Hooldab valve- ja signalisatsioonisüsteeme. Analüüsib turvaintsidentide asjaolusid ja teeb ettepanekuid nenede edaspidiseks ärahoidmiseks. Ohjab ja jälgib turvafirmaga sõlmitud lepingutingimusi.


Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
keskharidus
väikese üksuse juhtimise kogemus
klienditeeninduse alased oskused ja teadmised
hea meeskonnatöö ja suhtlemisoskus
arvutikasutamise oskus
kõrge pingetaluvus ja rahulik meel


Ettevõte pakub

Tublile kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks professionaalses meeskonnas. Erialast koolitust ning enesetäiendusvõimalusi. Meie töötingimused on head ja firmakultuur sõbralik. Motivatsioonipaketi lahutamatuks osaks on head töötasud, ühisüritused, täiendkoolitused, toetused ja perioodilised tervisekontrollid.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2007
Kuulutus sisestati:
9. mai 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuuluv Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 540 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.