Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52495

Turvajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubandusobjektidel turvatöötöö korraldamine ning suhtlemine kliendi esindajatega, pretensioonide lahendamine. Tööaja arvestuse pidamine objektide lõikes, turvaanalüüside koostamine. Töövestluste läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Turvajuhi kvalifikatsioon või turvatöötaja kvalifikatsioon ja soov omandada koheselt turvajuhi kvalifikatsioon
Eelnev juhtimisalane töökogemus ( soovitavalt kaubanduses)
Laitmatu minevik
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Inglise ja vene keele oskus kesktasemel (nii kõnes kui kirjas)
Arvuti kasutamise oskus
Hea suhtlemisoskus
Hea pingetaluvus
Vastavus turvaseaduse nõuetele

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka ja tulemustasu
Kaasaegseid töötingimusi
Ametiautot või isikliku auto kompensatsiooni
Täiendavat professionaalset väljaõpet

Lisainfo

Kui töösoovijal ei ole koostatud CV-d CV Keskuse keskkonnas, palume CV (soovitavalt fotoga) saata koos kaaskirjaga aadressil:
Grifs OÜ
Peterburi tee 47
11415 Tallinn
e-mail: personal@grifs.ee

Tööpakkumise number
#52495
Turvajuht