Töö kirjeldus

Otsime turvajuhti nii Tallinnasse kui ka Tartusse.

Tööülesanded:

Mehitatud valve objektide igapäevase sujuva töökorralduse tagamine
Turvatöötajate väljaõpetamine, juhendamine ja regulaarne kontroll/täiendõpe
Valveobjektide aruandlus
Suhtlemine Klientidega
Turvateenuste osutamiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine
Jooksvate küsimuste lahendamine
Muud objekti iseloomust tulenevad turvaalased ülesanded

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus

Vähemalt 2 aastat kogemus turvatöö valdkonnas.
Kohtu poolt karistamata

Läbitud ajateenistus
Vähemalt 21 aastane Eesti Vabariigi kodanik
B-kategooria autojuhilubade olemasolu
Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
Koostöövalmidus ja orienteeritus klienditeenindusele
Hea suhtlemisoskus
Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
Stressitaluvus
Kandideerimisel annab eelise turvajuhi kvalifikatsiooni olemasolu.

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta järjepidevalt laienevas ettevõttes
Võimalust areneda koos ettevõttega
Vaheldusrikast tööd
Toetavat ja motiveerivat meeskonda
Tulemustele vastavat töötasu
Paindlikku töögraafikut
Ametisõidukit

Tööpakkumise number
#674319

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2020
Turvajuht (Tallinn või Tartu) Turvajuht (Tallinn või Tartu)

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ patenteeritud kaubamärk on SKARABEUS.

Ettevõte on loodud eesmärgiga pakkuda kõiki litsentseeritud turvateenuseid nii era- kui äriklientidele.

Ettevõte K-Valve OÜ on registreeritud 13. juulil 2005 aastal. Turvateenuste osutamist alustati Tartu linnas ja selle lähiümbruskonnas, mis kujunes põhiliseks tegevuspiirkonnaks kuni 2009 aastani.

2009 aasta augustis vahetus ettevõtte omanik ja juba sama aasta septembris avati lisaks Tartule osakond ka Tallinnas, oktoobris Kesk-Eestis ja novembris
Pärnus.

Tänaseks päevaks pakub ettevõtte tööd 330 töötajale.

Vaata rohkem

Turvajuht (Tallinn või Tartu)