Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622632

Turvajuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on
Lääne-Virumaa piirkonna turvatöötajate juhtimine ning tõrgeteta töö korraldamine, töötajate väljaõppe ja täiendkoolituste organiseerimine, ettevõtte esindamine suhetes klientidega

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus juhina ja turvajuhi kutsetunnistuse olemasolu
  • Kõrgtasemel eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • Hea pingetaluvus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • võimalust areneda ja kasvada ettevõttesiseselt
  • stabiilset tööd ja karjäärivõimalusi
  • motiveerivat töötasu ja ametiautot
  • igakuist sporditoetust ning muid kootööpartnerite soodustusi
  • tööpiirkonnaks Lääne-Virumaa

Tööpakkumise number
#622632

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem

You are applying to:
Turvajuht