Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198297

Turvajuht (Kaubandusgrupp)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutab turvalisuse tagamise eest kaubandusobjektidel. Suhtleb kaubandusgrupi klientidega, selgitab välja nende vajadused, lahendab jooksvad probleemid.

Ootused kandidaadile

* turvajuhi kvalifikatsiooni olemasolu
* kriminaalkorras karistamata
* eelnev kogemus turvajuhina kaubandusgrupis
* eesti keele oskus kõrgtasemel
* vene keele oskus suhtlustasandil
* vähemalt keskhariduse olemasolu
* arvuti kasutamise oskus
* iseseisvalt töötamise oskus
* kiire kohanemis-ja reageerimisvõime
* positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

* häid võimalusi kogemuste ja teadmiste omandamiseks
* huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#198297