Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519759

TURVADIVISJONI JUHTI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dussmann Group’i Eesti esindus P.Dussmann Eesti OÜ ootab oma meeskonda

Kui Sa oled:

  • Ambitsioonikas
  • Julge otsustaja
  • Paindlik
  • Kiire õppija

Kui Sulle meeldib:
  • Kõvasti töötada
  • Korralikult raha teenida
  • Inimestega suhelda

Siis oled õige inimene meil kaasa lööma.

Sinu tööülesanneteks on P. Dussmann Eesti OÜ mehitatud turvateenuse, valvekeskuse, ja patrullautode töö organiseerimine.

Ootused kandidaadile

  • Vastavat kogemust
  • Kõrgharidust
  • Inglise ja vene keele oskust

Omalt poolt pakume kõiki hüvesid, mida suudab pakkuda rahvusvaheline suurettevõte.

Lisainfo

CV saates kasuta märgusõna “Turvateenus”

Tööpakkumise number
#519759

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2018

Tere tulemast Dussmann Group’i, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka.
Dussmann Groupi käive ulatus 2016.a. 2,1 miljardi euroni, omame esindusi 16 riigis, meie ettevõtetes kokku töötab 63 500 inimest üle maailma.
Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused, turvateenused, toitlustamine ja tehnosüsteemide hooldus.

Vaata rohkem