Värsked tööpakkumised

Turva- ja nõrkvoolulahenduste müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212310

Tööpakkumise number

212310

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda turva- ja nõrkvoolusüsteemide müügijuhti, kelle tööülesanneteks on suhelda klientide-koostööpartneritega, teha hinnakalkulatsioone, tegeleda uute toodete nagu turva(aktiiv)põranda, evakuatsioonijuhtimissüsteemi, turvaudu pakkumistega. Aktiivselt otsida väljaspool ehitusturgu uusi kliente, kellele pakkuda põhiliselt hooldusteenust ning turva- ja nõrkvoolusüsteemide lahendusi. Töö eeldab aktiivset suhtlemist.

Nõudmised kandidaadile

* Nõutav eelnev müügi(juhtimise) kogemus nõrkvooluvaldkonnas!
* Tehniline taiplikkus ja arenemisvõime!
* Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töökäigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
* Hea suhtlemis ja eneseväljendamis oskus. Töö nõuab aktiivset suhtlemist.
* Nõutav eesti keele oskus kõrgtasemel
* Inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise ja arusaamise tasandil.
* Vene keele oskus tuleb kasuks.
* B-kat. juhiload

Ettevõte pakub

Pakume:
* Põhipalk, millele lisandub tulemustele vastav lisatasu
* Mobiiltelefoni limiit
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegseid töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
16. november 2010

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on nõrkvoolu tööd, turvalahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega. Samuti koostame nõrkvoolu projekte.