Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27028

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamiseks ülesandeks on koostöösuhete arendamine ja hoidmine Hansakeskuse kaubanduspinna üürnikega, tõhusa infovahetuse korraldamine, uute partnerite leidmine, läbirääkimiste pidamine ja lepingute haldamine.
Turundusspetsialistil on oluline roll kaubandustegevuseks soodsa keskkonna loomisel, erinevate kampaaniate korraldamisel ja läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

Sobivad kandidaadid on kõrgharidusega (soovitavalt turundusalane), aktiivsed ja algatusvõimelised.
Töö eeldab head läbirääkimisoskust ja suhtlemisvilumust.

Firma pakub häid võimalusi eneseteostuseks, professionaalseks arenguks ning töötulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: tartu@areserv.ee
Märgusõna:"HANSAKESKUS"

Tööpakkumise number
#27028