Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626854

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime oma meeskonda leida inimest, kes tunneb end koduselt kaasaegsete turundusmeetodite virvarris ja kelle sulest valmivad sotsiaalmeediapostitused, mis ei jäta külmaks kedagi. Ootame oma uuelt kolleegilt soovi ja pealehakkamist haldamaks kogu ettevõtte turundustegevust.

Nõudmised kandidaadile

Selleks, et kogu eelnev oleks Sinu jaoks kui lapsemäng, ootame Sinult kõrgtasemel eesti, vene ja inglise keele oskust, eelnevat töökogemust turundusalal ning oskusklikku multitasking’u valdamist.

Omaltpoolt pakume Sulle kõike vajalikku suurepärase töö tegemiseks, konkurentsivõimelist töötasu ning suurepäraseid kolleege ja mugavat töökohta ADDINOL’i Tartu kontoris (Lao tee 1, Tõrvandi).

Tööpakkumise number
#626854

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

CV Keskuse klient, 100% Saksa kapitalil põhinev ADDINOL Lube Oil OÜ tegeleb kvaliteetsete määrdeainete müügiga kogu Ida-Euroopas. Ettevõtte eesmärk on leida igale kliendile just temale kõige paremini sobiv lahendus.

Vaata rohkem