Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24364

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusspetsialist töötab turundusosakonnas ja vastutab temale usaldatud turundusprojektide eduka läbiviimise eest

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on

  • aktiivne
  • kõrgharidusega (võib olla ka omandamisel)
  • mõtlemisvõimeline
  • hea suhtlemisoskusega
  • meeskonnamängija.
Sinasõprus arvutiga ning inglise ja vene keele oskus tulevad ainult kasuks.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Noort, rõõmsameelset ja saavutustele orienteeritud meeskonda
  • Võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#24364

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2003

Starman on kaabeltelevisiooni võrkudel põhinevaid teenuseid pakkuv telekommunikatsiooniettevõte. Meie sooviks on võimaldada oma klientidel kasutada kaabel-tv võrkude kaudu soodsa hinnaga mitmesuguseid teenuseid ja parandada seeläbi elukvaliteeti. Starman pakub abi nii internetipõhise töökeskkonna loomisel ja kujundamisel kui ka meelelahutuse vallas.

Vaata rohkem