Turundusspetsialist
Tööpakkumise number #730483

9
Sika Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Turundusplaani väljatöötamine ja elluviimine vastavalt Sika müügistrateegiale

  • Turunduseelarve koostamine ja jälgimine

  • Koostöö väliste partneritega (agentuurid, kujundajad, tõlkebürood jt.)

  • Koostöö Sika regionaalsete turundusosakondadega

  • Koostöö edasimüüjate turundusosakondadega (hooajalised kampaaniad, kliendilehed)

  • Turundusmaterjalide koostamine, tõlkimine ja trükk (kataloogid, POS, pop-up bännerid)

  • Digiturundus: FB, Instagram, SEO, Google Adwords ja Analytics, sisuturundus

  • Messide, kliendipäevade jms ürituste korraldamine ja läbiviimine

  • Äri-ja reklaamkingituste haldamine

Ootused kandidaadile

  • Omad erialast haridust ning vähemalt 2-aastast valdkondlikku töökogemust

  • Oled hea projektijuht

  • Täiendad ennast pidevalt ja on kursis viimaste turundustrendidega

  • Oled suurepärase suulise ja kirjaliku eneseväljendusoskusega

  • Valdad väga heal tasemel inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks

  • Oled valmis viibima lühemates välislähetustes

  • Võimalust saada osa ühe suurima rahvusvahelise ehituskeemia brändi eduloost Baltikumis
  • Töötada kaubamärkidega mis on oma valdkonna aboluutne tipp
  • Ettevõttesiseseid enesetäiendus- ja arenguvõimalusi
  • Nooruslikku ja „teeme-ära“ suhtumisega kokkuhoidvat kollektiivi
  • Head palka ning preemiat hästi tehtud töö eest
  • Lisapuhkust, rahvusvahelisi üritusi jms.
  • kõiki kaasaegseid töövahendeid

 Küsi lisainformatsiooni telefonil 5343 7097 või saada, Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro.

Tööpakkumise number
#730483

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Turundusspetsialist Turundusspetsialist

CV Keskuse klient Sika Estonia OÜ tegeleb ehitusviimistlustoodete müügi ja turustamisega (brändid Casco, Schönox ja Sika). Sika kontsern (100 tütarettevõtet 300+ tootmistehasega ning rohkem kui 25 000 töötajaga) on üle maailma viimastel aastatel tõestanud jätkuvat käibe tõusu. Tugev Sika sisekultuur ja teadmiste ning oskuste jagamisoskus kohalikul turul on vaieldamatu edukate tulemuste saavutamise alustala, mille eest seisavad Sika töötajad igapäevaselt üle maailma.
Rohkem infot leiad www.sika.com, et teada saada kus võib alata sinu Sika lugu.

Vaata rohkem