Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143533

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Turundusspetsialisti ülesandeks on ettevõtte turundusalase tegevuse organiseerimine ja turundusassistendi tööde koordineerimine.
  • Turundusplaani ja -eelarve koostamine ning kontroll selle täitmise üle.
  • Müügitoetustegevuste ja -materjalide valimine, ettevalmistamine, teostuse jälgimine ning suunamine.
  • Müügikampaaniate organiseerimine ja korraldamine.
  • Ettevõtte esindamine meedia-, reklaamiagentuuride ning trükikodadega suhtlemisel.
  • Kliendiürituste korraldamine.
  • Ettevõtte kodulehekülje pidev täiendamine.
  • Kliendiküsitluste organiseerimine.
  • Suhtlemine ettevõtte töötajate, klientide ja äripartneritega, vahendamaks kõikvõimalikku vajalikku turundusinformatsiooni.

Ootused kandidaadile

  • Turundusalased teadmised ning turundustöö kogemus vähemalt 1 aasta.
  • Kõrgharidus (soovitavalt turundusalane).
  • Iseseisvus, algatusvõime ja energilisus.
  • Täpsus ja korrektsus.
  • Hea suhtlemisoskus.
  • Hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook). Kasuks tuleb Corel Draw ning HTML oskus (vähemalt algtasemel).
  • Hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist tööd.
  • Meeldivaid töökaaslaseid.
  • Konkurentsivõimelist palka.
  • Sportimisvõimalust.

Lisainfo

Saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#143533

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
7. märts 2008

Puumarket AS on 1991. aastal loodud pidevalt arenev ettevõte, mis tegeleb puit- ja üldehitusmaterjale jae-, hulgi ning projektimüügiga. Tänaseks on sortiment puitmaterjalide osas kasvanud kõige laiemaks Eestis. Ettevõte omab kahte müügiüksust Tallinnas, keskladu Jüris ning esindusi Pärnus, Rakveres ja Tartus. Firmas töötab üle 80 inimese.

Vaata rohkem