Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591775

Tööpakkumise number

591775

Firma nimi peidetud turundusspetsialist

Töö kirjeldus

Møller Auto Mustamäe esinduse meeskonda on oodatud loov ja uuendusmeelne
TURUNDUSSPETSIALIST
(lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

Me usaldame Sulle Møller Auto Mustamäe turundus- ja eelarveplaani koostamise ja järgimise, turunduskampaaniate välja töötamise ja elluviimise ja sotsiaalmeedia kontode arendamise ning täiendamise, müügi- ja teenindusmeeskondade toetamise kliendisuhetes ning ürituste korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

Meie ootame Sinult:
Turundusalast haridust (võib olla omandamisel) ja varasemat töökogemust turundusspetsialistina
Oskust turundustöid planeerida ja ellu viia
Koostöökogemus meedia-, loov- ja üritusturundusagentuuridega
Müügi ja turunduse kokku sidumise oskust
Positiivset suhtumist, head suhtlusoskust ja organiseerimisvõimet
Väga head eesti keele oskust ja suhtlustasandil inglise keele oskust
B-kategooria juhtimisõigust

Meie pakume vaheldusrikast tööd rahvusvahelises organisatsioonis, põnevaid väljakutseid ja võimalusi eneseteostuseks, kokkuhoidvat ja professionaalset meeskonda, toredaid ühisüritusi ja ettevõtte soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2019