Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165772

Tööpakkumise number

165772

Töö kirjeldus

Turundusspetsialist tegeleb Microsoft Eestis
1. Veebi haldamise ja uuendamisega: teeb koostööd veebi sisuhaldurite ja veebiagentuuriga, et Microsoft Eesti veebiküljed oleksid ajaga kaasas käivad ning keeleliselt korrektsed. Töö hulka kuulub veebi uuendamise koordineerimine: planeerimine, teostus ning teostuse kontroll. Turundusspetsialist vastutab ka uute veebiosade lokaliseerimise eest ja teeb selleks koostööd rahvusvaheliste tõlkeprojektide juhtide, tootejuhtide ning tõlkebüroodega.

2. Üritusturundusega: planeerib ja korraldab kliendiüritusi ja seminare ning analüüsib tagasisidet koostöös turundusjuhi ja üritusturundusagentuuriga.

3. Turundusmaterjalidega: osaleb materjalide ettevalmistamisel koostöös tootejuhtidega ja tellib materjale koostööpartneritelt.

4. Turunduskampaaniatega: osaleb kampaaniate korraldamises.

5. Turundusosakonna assisteerimisega.

Nõudmised kandidaadile

Otsime head meeskonnatöötajat, kes on iseseisev ja otsustusvõimeline ning inimesena avatud ja positiivne. Vajalikud on:

  • eelnev töökogemus turunduses ja veebivaldkonnas
  • väga hea eesti keele oskus (vastutab veebi keelelise õigsuse eest)
  • väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda rahvusvahelises firmas
  • põnevat tööd võimalusega osaleda Microsofti näo kujundamisel Eestis
  • konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
26. september 2008

Microsoft tegeleb Eestis kliendi- ja partnersuhete haldamise, toodete lokaliseerimise ja Office'i, Windowsi, Serveri ning Microsoft Business Solutions'i lahenduste turundamisega. Pakume ka konsultatsiooniteenuseid, et aidata klientidel Microsofti tehnoloogiaid paremini kasutusele võtta, toetame oma kliente valikuprotsessis, planeerimises, juurutamises ja hoolduses.