2023-08-23 14:48:55

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda turundusspetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on meie brändidele Vineerimaailm ja Wild Tile kirjutada kvaliteetseid sisutekste, konstrueerida tulemuslikke Google ning sotsiaalmeedia reklaame, hallata kodulehti ja teisi suhtluskanaleid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meie kollektiivi, kui omad varasemat turundusalast töökogemust ning lisaks sellele oled:
- kursis ja oskad kasutada Google tööriistu Analytics’ist Ads’i ja Tag Manager’ini;
- varem kasutanud ning seadnud reklaame üles Facebook Ads Manager’is;
- kohusetundlik ja iseseisev;
- tuttav Illustrator’i ja Photoshop’iga ning oskad ise reklaame kujundada;
- kursis kodulehe tegemise põhimõtetega ning tead, mis tähendab kodulehe optimeerimine;
- igati kodus sisuturunduslike tekstide loomisel - tunned head stiili nii kirjas kui pildis;
- valmis teadmiste/oskuste puudumisel neid iseseisvalt omandama.

Ettevõte pakub

Lisaks toetavale ja sõbralikule meeskonnale pakume Sulle:
- konkurentsivõimelist töötasu;
- võimalust rääkida kaasa ettevõtte arengusuundade osas;
- kohapealset juhendamist ja koolitust;
- kaasaegseid töötingimusi ning -vahendeid;
- paindlikku tööaega;
- rahalisi vahendeid ideede elluviimiseks;
- sotsiaalseid garantiisid.