Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102967

Tööpakkumise number

102967

Töö kirjeldus

Turundusspetsialisti tööülesandeks on KIA Auto turundustegevuse korraldamine, läbi alljärgnevate tegevuste:
Ta osaleb turundusplaanide ja –kampaaniate koostamisel ja täideviimisel.
Ta kogub ja töötleb statistikat, samuti koostab ta turuanalüüse.
Ta planeerib ja viib täide müügitoetus- ja turunduskommunikatsiooniprojekte.
Ta haldab KIA veebilehti.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on kõrgharidusega, kes on eelnevalt 3 aastat turundusvaldkonnas töötanud, soovitavalt rahvusvahelises firmas. Ta teab üht-teist turundusplaanide koostamisest ja on ise vastutanud mõne turunduskampaania täideviimise eest. Ta oskab korraldada kliendiüritusi, on tuttav meediaplaneerimise mõistetega ning tunneb ära hea reklaami kui seda näeb.
Ta väljendab ennast ladusalt nii sõnas kui kirjas, eesti ja inglise keeles ning ei pelga suhelda ka vene keeles. Arvutiga töötamine on tal heal tasemel.
Isikuomadustelt on ta initsiatiivikas, hea meeskonnatöötaja, paindlik, hea suhtleja, õppimishimuline ja ta ei karda tunnistada oma eksimusi. Talle meeldib kiiresti muutuv ja arenev keskkond.

Omalt poolt anname võimaluse ennast tõestada ja arendada läbi huvitava ning vastutusrikka töö. Lisaks pakume kaasaegseid töövahendeid, meeldivat kollektiivi, vajadusel täiendkoolitusi ja võimalust reisida.

Lisainfo

Kui leiad, et antud pakkumine oleks Sinu oskustele ja kogemustele sobiv, saada meile oma CV koos motivatsioonikirjaga.
Kui sa ise ei soovi kandideerida aga tead kedagi, kellele antud töökoht võiks sobida, võid pakkumise talle edasi saata.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2007
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2007

KIA Auto AS on 1994. aastal asutatud Kia Motors Corporationi ametlik esindaja Baltimaades. Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma meeskonda uusi tegusaid liikmeid.