Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153456

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- koostöös IT Grupi partneritega (Dell, HP, Microsoft jne.) turunduskampaaniate välja töötamine;
- reklaamieelarve ja plaanide koostamine ning täitmise jälgimine;
- IT Grupi kodulehe haldamine;

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus ning kliendile orienteeritus
- varasem turundusalane kogemus
- inglise keele oskus
- kohusetundlikus ja süsteemne mõtlemine
- algatusvõime ja julgus võtta vastutust

- tööd rahvusvaheliste brandide nagu Dell, HP, Microsoft , Symantec jne. turundamisel Eestis
- võimalusi eneseteostuseks
- põnevat ja vaheldusrikast tööd
- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi, ühiseid üritusi ja ettevõtmisi!
- hea töö eest head tasu
- võimalus töötada õpingute kõrvalt

Lisainfo

Kui tunned, et vastad meie poolt esitatud ootustele ning soovid liituda meie toreda ja noorusliku meeskonnaga, siis ootame Sind kindlasti kandideerima!

Tööpakkumise number
#153456

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15000 - 18000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
27. mai 2008

IT Grupp on 1991. aastal asutatud suurtele ja keskmistele firmadele ning avalikule sektorile suunatud infotehnoloogia firma, mis pakub äriprotsessidele infotehnoloogilisi lahendusi. Meie teenused katavad süsteemiintegratsiooni, riistvara/ tarkvara müügi, majandustarkvara, tarkvaraarenduse, IT-alased konsultatsioonid ning koolituse. IT Grupp on Microsofti kuldpartner, Symantec Enterprise partner, Delli ja HP ametlik maaletooja ja edasimüüja. 2005. aasta detsembris omistati IT Grupile ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissertifikaat. 2008. a. alguse seisuga töötab ettevõttes kokku 40 inimest.

Vaata rohkem