2023-08-23 14:48:55

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma turundustiimi juurde ägedate ja lennukate ideedega sotsiaalmeedia turundusspetsialisti!

IGAPÄEVASED TÖÖÜLESANDED:

  • Macta Beauty ja ilubrändide edukas turundamine
  • e-poe kampaaniate haldamine ja seadistamine
  • sotsiaalmeediakanalite haldamine
  • turundusplaani strateegia planeerimine ja koostamine
  • suhtlemine klientide ja koostööpartneritega
  • koolituste ja ürituste planeerimine ning korraldamine

Ootused kandidaadile

OOTUSED ÄGEDALE TURUNDUSSPETSIALISTILE:

  • sul on eelnev töökogemus ja teadmised turunduses
  • oled kasutanud tänapäeva olulisi sotsiaalmeedia platvorme (Instagram, Facebook, Tik Tok).
  • oskad planeerida ja läbi viia projekte
  • oskad leida koostööpartnereid
  • avatud ja hea suhtleja
  • oled lennukate ideedega ja initsiatiivikas
  • oled kiire ja paindlik

Ettevõte pakub

MIKS MEIEGA LIITUDA?

  • särav ja põnev ilumaailm
  • arenev ja tunnustatud ettevõte
  • uudsed brändid ja ilutooted
  • nooruslik ja motiveeritud meeskond
  • omatöötaja soodustused