https://www.cvkeskus.ee/59952

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59952

Tööpakkumise number

59952

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on turundustegevuste (s.h. tootekampaaniate) planeerimine ning seatud eesmärkide elluviimine kolmes Balti riigis. Sa vastutad reklaammaterjalide ja tootekataloogide sisu ja tootmise korraldamise eest, teed tihedat koostööd edasimüüjatega Eestis, Lätis ja Leedus (nt. koguste planeerimine). Sinu ülesandeks on Toyota Balticu kodulehe haldamine (kohaliku sisu tootmine ja rahvusvahelise info kohandamine sihtturgudele), lisaks on Sinu projektiks kliendilehega seotud tegevused (toimetamine, kohandamine ja sisu tootmine).


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on kõrgharidus, vähemalt kaheaastane turundustegevusega seotud töökogemus ning arusaam rahvusvahelise taustaga organisatsiooni toimimisest ja tööprotsessidest. Kasuks tuleb kogemus/teadmised projektijuhtimisest ning teadmised autoturust või sellega sarnasest valdkonnast. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus kõnekeelena. Sind iseloomustab väga hea koostööoskus, iseseisvus, ettevõtlikkus ja tulemustele orienteeritus. Oled oma ametis edukas kui suudad oma töid ja tegemisi hästi organiseerida ning oled keskmisest parem suhtleja.


Ettevõte pakub

Toyota Baltic pakub võimalust töötada koos oma valdkonna tipptegijatega, tegeleda üle-baltikumiliste turundusprotsesside juhtimisega, edasisi karjäärivõimalusi, head motivatsiooni-paketti, korralikke töövahendeid ning rahvusvahelise kontserni stabiilset töökeskkonda.
Töökoht asub Tallinnas, töö eeldab valmisolekut reisimiseks nii Baltikumi piires kui vajadusel mujal Euroopas.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Toyota Motor Corporation (TMC), mis on üks tänapäeva hinnatumatest autotootjatest ja kuulub maailma kõige laiemalt tuntud ettevõtete hulka. Toyota Baltic on TMC tütarfirma, mis esindab Balti riikides Toyota ja Lexuse kaubamärke. Toyota on Baltikumis autoturu liider. Toyota Balticu põhifunktsioonideks on müügioperatsioonide juhtimine ja koordineerimine, toodete turundus, järelturu toetus ning kliendirahulolu tagamine. Lisainformatsiooni Toyota Balticu kohta leiab Internetis: www.toyota.ee