Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177768

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanded

- ERGO turundusprojektide koordineerimine;
- erinevate turundusprojektide planeerimine ja elluviimine parimal tasemel;
- turunduskampaaniate organiseerimine;

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt turundusalane)
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- omab teadmisi turundusest ja reklaamist
- empaatiavõimega, sõbralik ja hea koostöö võimega
- teenindusvalmidusega, tähelepanelik, loogilise mõtlemisega ja loov
- meeskonna töö oskusega ja tahtega
- omab teadmisi üritusturundusest
- omab teadmisi intranetist ja kodulehekülje haldamisest

Kasuks tuleb
- varasem reklaami- ja/või turundusalane töökogemus

Ettevõte pakub

- karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Lisainfo

Turundusspetsialisti täpse ametiprofiiliga saad tutvuda ERGO Kindlustuse AS kodulehel.
www.ergo.ee/ ERGO/ tööpakkumised

Tööpakkumise number
#177768