Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247578

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks on professionaalse e-turunduse korraldamine ning teenindusjaama põhiste turundustegevuste tervikprotsessi eest vastutamine.

Sinu peamised tööülesanded on:

  • e -turundusega (kodulehekülg, e-uudiskirjad) seotud tegevuste arendamine ja haldamine
  • erinevate teenindusjaamade turundus- ja müügiedenduskampaaniate läbiviimine
  • reklaam- ja müügiedendusmaterjalide tellimine, tootmine ja jaotamine
  • aruandlusega seotud tegevused (deklaratsioonid, arvete sisestamine jms)

Ootused kandidaadile

  • Sul on turundus- või majandusalane kõrgharidus
  • omad vähemalt 2-aastast töökogemust turunduse valdkonnas, soovitavalt jaekaubanduses
  • Sul on e-turunduse valdkonna kogemus (kodulehe haldus, uudiskirjad)
  • oled iseseisev ja tahad olla parim oma alal
  • suudad teha mitut asja korraga kvaliteetselt ja sihti silmist kaotamata
  • mõtled kriitiliselt ja oskad keskenduda olulisele
  • oskad luua häid suhteid ning naudid töötamist meeskonnaliikmena
  • Sul on hea pinge- ja rutiinitaluvus
  • Sul on väga hea arvuti kasutamise oskus
  • valdad väga hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd tõeliselt rahvusvahelises ettevõttes;
  • järjepidevat erialast koolitust ja rohkelt arenguvõimalusi;
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume sisestada ankeet ja motivatsioonikiri Statoili kodulehel
www.statoil.ee > Tule meeskonda > Vabad ametikohad > Turundusspetsialist
hiljemalt 18. jaanuariks 2012.

Tööpakkumise number
#247578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2011

AS Eesti Statoil on rahvusvahelise kontserni Statoil Fuel & Retail ASA tütarettevõte ning juhtiv mootorikütuste jaemüüja Eestis, teenindades igal kuul 1,5 miljonit klienti. AS-i Eesti Statoil emafirma Statoil Fuel & Retail ASA omab Skandinaavias, Poolas, Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal ulatuslikku jaemüügivõrgustikku, kuhu kuulub ligikaudu 2300 täisteenindus- ja automaatjaama. Statoili kaubamärki kandvates teenindusjaamades üle Euroopa töötab rohkem kui 17 000 inimest ning lisaks ligi 2000 inimest grupi peakontorites kaheksas riigis. AS-il Eesti Statoil on 46 teenindusjaama ja viis 1-2-3 automaatjaama üle Eesti. Statoili teenindusjaamades töötab ligi 500 inimest ning Tallinna peakontoris üle 60 inimese.

Vaata rohkem