Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218799

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate turundus- ja arendusprojektide kavandamine ja elluviimine
  • Turundusürituste korraldamine
  • Turundusmaterjalide koostamine
  • Internetilehekülje sisu haldamine
  • Osalemine turunduskampaaniate planeerimisel ja elluviimisel
  • Osalemine turundusosakonna igapäevatöös

Ootused kandidaadile

  • Turundusalane kõrgharidus ja soovitavalt varasem töökogemus turundusvaldkonnas
  • Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • Väga hea inglise keele oskus
  • Hea organiseerimisvõime ja projektijuhtimise oskus
  • Iseseisvus ja algatusvõime

Ettevõte pakub

  • Eneseteostuse võimalust Eesti parimas eraülikoolis;
  • Enesetäiendus ja koolitusvõimalusi;
  • Töökohta Tallinna kesklinnas;
  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile jaan.tiiman(a)ebs.ee hiljemalt 15.02.2011.

Tööpakkumise number
#218799

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2011

Estonian Business School on 1988. aastal asutatud Eesti eraülikool, mis kuulub maailma 300 tuntuima ärikooli hulka.
Estonian Business School otsib oma turundusmeeskonda

Vaata rohkem